Halil Sezai Paracıkoğlu Kimdir?

By | 19 Nisan 2012

Halil Sezai Paracıkoğlu Kimdir?

Halil Sezai PARACIKOĞLU 1979 yılında Eskişehir ‘de doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Eskişehir ‘de tamamlayan Halil Sezai Liseyi Eskişehir Atatürk lisesinde tamamlamıştır. Lise öğreniminin bitmesini ardından Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazanmıştır ve kendisini tiyatroya adamıştır. Tiyatro da başarılı olduğu kadar Halil Sezai ‘nin sesi de çok güzeldir. Üniversite eğitimini tamamlamasının ardından birçok teklif almıştır. Bu tekliflerin ardından Halil Sezai Tiyatroda rol almaya başlamıştır.

Halil Sezai ‘nin tiyatro merakı lise yıllarında başlamıştır. Halil Sezai kader, Levent 2007, Sevgili Dünürüm, Cem 2005, Ihlamurlar altında, Türkan ve en son olarak İncir Reçeli filminde rol almıştır. Halil Sezai bir süre sonra kendisini müziğe adamıştır ve çok güzel besteler çıkarmıştır. Söylediği şarkılarla dinleyicilerini mest etmektedir.

Halil Sezai PARACIKOĞLU ‘nun birçok eseri vardır. Bu eserleri incir reçelinde söylediği isyan adlı şarkısından sonra duyulmuştur. Halil Sezai özel hayatını medyadan gizlemektedir. Sevgilisinin olup olmadığı bilinmemektedir. Halil Sezai ‘yi takip etmek istiyorsanız facebookta ve twitter da birçok hayran sayfası bulunmaktadır. Bu sayfalardan Halil Sezai ‘yi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir