Hakan Hatipoğlu Kimdir?

By | 03 Mayıs 2012

Hakan Hatipoğlu Kimdir?

Hakan Hatipoğlu 28 Kasım 1979 yılında Dünyaya gelmiştir. Çanakkale doğumludur. Yay burcu olan Hakan, lisans eğitimi almıştır. Kendisinin bir reklam ajansı vardır. Hakan, Milli bir sporcudur ve Adalarspor’da aktif olarak Su Topu oynamaktadır. Hakan Hatipoğlu servivor yarışmasına ve var mısın yok musun yarışmasına katılmıştır. Adını bu yarışmalarda duyuran ünlü oyuncu Behzat Ç. Dizisinde rol alamaya başlamıştır.

Bu dizide rolü icabıyla ve kişiliğiyle birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Günümüzde halen devem eden Behzat Ç. Dizisinde Selim karakterinde rol almaktadır. Hakan Hatipoğlu servivor yarışmasındayken Gizem Akın ile birlikteydi. Ciddi düşünen çift aralarındaki anlaşmazlık sebebiyle yollarını ayırdı. Hakan Hatipoğlu ‘nun birçok sosyal sorumluluk projeleri bulunmaktadır.

Bu projeler sayesinde engelli vatandaşlara büyük yardımı dokunmaktadır. Ünlü oyuncu şimdi oynadığı diziden itibaren birçok dizide oynayacak gibi gözükmektedir. Hakan Hatipoğlu ‘nun hayranları kendisini facebook ve twitter da bulunan hayran sayfalarından takip edebilirler. Hakan Hatipoğlu özel hayatını medyadan gizlemektedir. Bu nedenle kendisinin hakkında fazla bilgiye ulaşılamamaktadır. Ünlü oyuncuya oynayacağı tüm dizilerde başarılar dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir