Haftanın Uygulaması – Hotspot Shield VPN Android

By | 10 Nisan 2013

Uygulama Adı: Hotspot Shield VPN

Fiyat: Ücretsiz

Mevcut Platformlar: iOS, Android ve Masaüstü
Bu uygulamayı ne yapar? Dünya genelinde fazla altı milyar mobil kullanıcılar vardır, hangi birçok insan teminatsız birçoğu, kablosuz ağ erişim anlamına gelir. Malware, phishing ve spam mobil kullanıcıların internet, e-posta gönderme web sitelerine oturum açma ve video indirirken, trafik gibi farkında olması gerektiğini gizlilik tehdit ve kimlikler arasında. Bu nedenle, kablosuz ağlar gezinirken kimliğinizi korumak için bilmek şarttır.

Güvenlik uygulaması Hotspot Shield VPN uygulaması bir kullanıcı, güvenli internet görüntüleyebilmek web sitelerine oturum hangi aracılığıyla güvenli sanal özel ağ, VPN, ve açık ve indirme içeriği oluşturan içeri giriyor budur. Silikon Vadisi merkezli şirket AnchorFree tarafından düzenlendi, Hotspot Shield VPN kendi ABD temelli IP adresi ile mobil cihazınızın IP adresini değiştirerek kablosuz verileri korumak için çalışır.
Özünde, bir içine “http” döner “https” David Gorodyansky, AnchorFree CEO’su.

“Herşey bankacılık sitesi gibi güvenli olur,” Gorodyansky ekledi.

Ayrıca, uygulamayı böylece tırmandığı ve bunların bağlantı yavaş para kullanıcılar tasarrufu veya bu sinir bozucu dolaşım ücretleri önlemek istiyorsanız, bu tür fotoğraf ve metin gibi verileri sıkıştırmak olacaktır. Gorodyansky vurgulayan bir özelliği, yurtdışında ABD kullanıcılarına sunduğu avantaj oldu. Hotspot Shield kendi ABD’nin IP adresi VPN değiştirdiğinden, app insanlar diğer ülkelerde aksi kısıtlanabilir web sitelerini görüntülemek için izin verir.

Yüklemek kolay mı:? Sonra, uygulamayı indirip IP adresinizi erişmesine izin verin. Hotspot Shield VPN korumak için arka planda çalışır. Ücretli bir sürümü için, bir hesap çevrimiçi kayıt olmanız gerekecektir.

Bunu denemek gerekir: Evet, app çok, phishing ve spam sizi koruyacak ve paradan tasarruf edecek. Biz beta bu test ve zorlukla iş yerinde fark ettim. Hotspot Shield VPN ücretsiz, yedi günlük deneme sunuyor ve 0,99 $ dan $ 19,99 arasında değişen birkaç ödeme abonelikleri sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir