Gülcan Arslan Kimdir

By | 16 Ekim 2012


Gülcan Arslan 1986 yılında Sakarya da Dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncu ilk ve orta öğretimini Sakarya da tamamlamıştır. Bunun üzerine Sadri Alışık Kültür merkezine kaydolmuştur. Burada kendini geliştiren ünlü oyuncu tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. Bu eğitiminin ardından TRT-1 ekranlarında yayına giren Sardunya Sokak adlı dizide rol aldı.

Bu dizinin ardından birçok dizi ve reklam filmi teklifi aldı. Bu tekliflerin ardından 2008 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Sınıf adlı dizide rol aldı. Bu dizinin ardından 2008 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Hepimiz Birimiz adlı dizide rol aldı.

Bu dizilerin ardından ünlü oyuncuya birçok teklif geldi ve dizilerde oynamaya başladı. Kendini tamamen izleyiciye ve diğer kişilere gösteren Arslan oynadığı tüm dizilerde üstün başarılar elde etti. Ünlü oyuncu ATV ekranlarında Her şeye Rağmen adlı dizide başrol oynamasının ardından adını tüm Türkiye ye duyurdu. Bu dizinin ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Bir Çocuk Sevdim adlı dizide rol almaya başladı. Ünlü oyuncuya şimdiki oynadığı dizisinde ve ileride oynayacağı dizilerde başarılar dileriz.

One thought on “Gülcan Arslan Kimdir

  1. hatice

    çok güzelsin sana hayranım ayrıca bir çoçuk sevdim dizisini severek izliyorum senide çoçk seviyorum

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir