Grundig notebook fiyatları

By | 26 Mart 2012

Grundig notebook fiyatları

1940lı yıllardan beri dünyanın en büyük elektronik eşya üreticileri arasında sayılan Grundig, 2008 yılında Beko tarafından satın alındı ve artık Grundig elektronik eşyalar Beko standartlarında ve fiyat aralığında satılıyor.

Dünyada notebook fiyatlarını etkileyen birçok faktör söz konusu. Bunların arasında döviz fiyatlarındaki oynamalar kadar donanım ve dizayn özellikleri de sayılmakta.

Günümüzde notebook fiyatlarını etkileyen temel faktör işlemci gücü ve kullanılan işletim sistemidir. Piyasada son teknoloji ürünü işlemciler ile satılan ürünler olduğu gibi aynı fiyatlara çok daha düşük işlemci hızına sahip modeller olduğunu da görmek mümkün.

Notebook fiyatları araştırılırken donanımsal özelliklere dikkat edilmesi en doğru notebooku almak için önemli bir faktördür. Şu an piyasaya en son sürülen işlemciler Intel’in P6200, B815 ve i serisi işlemcileridir. Bu işlemcilere sahip notebook fiyatları araştırıldığında en uygun fiyatların Grundig notebooklarda olduğu rahatlıkla görülebiliyor.

Notebook fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör olan işletim sistemi konusunda ise Grundig dünyanın en çok tercih edilen işletim sistemi Windows’a güveniyor. Birçok notebook firması notebook fiyatları verirken maliyeti düşürmek adına Windows işletim sistemini konfigürasyon dışına çıkartırken Grundig notebook fiyatları Windows 7 işletim sistemi yüklü olarak daha uygun koşullarda bulunabiliyor.

Notebook fiyatları incelenirken pil özelliklerine de dikkat etmek gerekli. Notebooklar için hayati önem taşıyan pil ömrü konusunda Grundig notebooklarda en uzun süre pil ömrüne sahip olan 6 Hücreli Li-ion modeller kullanılıyor.

Notebook fiyatlarını etkileyen detaylar arasında ise dahili bellek boyutu, ekran kartı modeli, ağırlığı ve dizaynı sayılabilir. Özellikle dış kaplamada kullanılan malzeme notebook fiyatlarını ciddi şekilde etkiliyor.

Grundig notebook fiyatlarında indirim zamanı

Dünya standartlarında notebookları Türk tüketicisi ile buluşturmayı başaran Grundig, notebook fiyatları konusunda da tüketicilerin bütçesine uygun çözümler sunmayı başarıyor. Tüm Grundig notebookları http://www.grundig.com.tr/bilgisayar/dizustu-bilgisayarlar adresinden inceleyebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir