Göç Planı Bu Hafta Hazır Olacak

By | 08 Nisan 2013

Senato bu hafta tatillerinden döner gibi, Senatör Chuck Schumer, DN.Y., o Sekiz bi-partizan Çetesi göçmenlik planı hafta sonuna kadar tamamlanması olacaktır düşünüyor söyledi.
“Biz hafta sonuna kadar kapsamlı bir göçmenlik reformu ile ilgili bize sekiz arasında iki partili bir anlaşma olabilir umuyoruz,” Schumer CBS ‘bugün dedi “Face the Nation”. “Son iki hafta boyunca, biz yaptık büyük ilerleme. Orada yol boyunca kerfuffles olmuştur, ama bu her biri, bugüne kadar, iskân görmüştür. ”
Schumer Sekiz üyesi her Gang değnek onların göç planının detayları ince ayar ve her konuda bir anlaşmaya ulaşmak için günde 12 saat çalıştı söyledi.
Planı tamamlanmadan önce NBC’nin bir röportajda “Meet Press” ayrıca Senatör Lindsey Graham, RS.C., Sekiz Çetesi’nin bir üyesi, “birkaç hafta” daha uzun bir zaman dilimi ayarlayın.
Ama bi-partizan grubuna biri Cumhuriyetçi üyesi göçmenlik reformu üzerinde anlaşma aceleyle varılan ediliyor endişelerini dile getirdi.
Senatör Marco Rubio, R-Fla., Daha duruşmalar ve teşvik etmek amacıyla planını gözden geçirmek için çağrıda bulundu “sağlıklı kamuoyu tartışması.”
“Nihai bir ürün gelmeden düzgün bu ilk taslak sürecinin parçası değildi 43 ülkesinden diğer 92 senatör aracılığıyla, Amerikan halkının ilgisine sunulacak gerektirecektir,” Rubio geçen hafta yaptığı açıklamada. “Başarılı olması için, bu süreçte gizli koştu veya yapılamaz.”
Senatör John McCain, R-Ariz., CBS ‘üzerinde söyleyerek, planın aceleye ediliyor fikrine itiraz “Face the Nation”, “Ben bir şey aracılığıyla railroaded ediliyor bu kavramı reddetmektedir. Bu sürecin başlangıcında değil, bunun sonudur. ”
Graham soruları o sonuçta bi-partizan planı kabul edip etmeyeceği konusundaki gündeme gelmiş olsa bile, Rubio savundu.
“Marco Rubio benim parti bir oyun değiştirici olmuştur,” Graham dedi. “O Demokratlar misafir işçi programı ve kırık yerini bir liyakate dayalı göçmenlik sistemi benimsemesi ve bizim sınırları güvence ve E-doğrulama yoluyla işlerin kontrol sağlayarak bizim egemenlik kazanmak olacak sadece orada olacak. Marco olacaktır. “

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir