Gizem Karaca Biyografi

By | 01 Ekim 2012

Gizem Karaca 09.07.1992 yılında İstanbul ‘da doğmuştur. Gizem Karacanın geçmiş yıllardaki hayatı internette veya başka bir iletişim ağında bulunmamaktadır. Gizem Karaca 20 yaşındadır. Miss Turkey 2012 güzellik yarışmasında ikici olarak adını tüm Türkiye’ye duyurmuştur. 1.75 boyunda ve 53 kilo olan Gizem Karaca 85-60-90 vücuda sahiptir. Sıcak kanlı, kavga ve yalanı sevmeyen Gizem Karaca; yaşadığı olumsuz olaylara hep farklı yönden bakmayı tercih etmiştir. Gizem Karaca ‘nın eğlenceli ve espritüel kşiliği her ortama ayak uydurmasını sağlamaktadır.
Gizem Karaca ‘nın vücut özelliklerini bilmek isteyenler için saç rengi sarışın, göz rengi ela, ayakkabı numarası 39 ‘dur. Gizem Karaca iyi derecede İngilizce az derecede Fransızca bilmektedir. Birlikte olduğu bir erkek arkadaşı bulunmaktadır. Evlenmek için yaşının küçük olduğunu belirten Gizem ileride kendi ailem gibi bir aile kurmak istiyorum diye açıklamada bulundu. Gizem Karacanın birçok hobisi bulunmaktadır. Bunlar; Resim yapmak, ata binmek, dans etmek, kitap okumak, tenis oynamak, yüzmek, öykü yazmak, fotoğraf çekmek ve yürüyüş yapmaktır. Gizem Karaca Eve düşen Yıldırım dizisinde Muazzez karakterinde rol almaktadır. Gizem Karacayı Armağan Çağlayan keşfetmiştir. Gizem Karaca ‘nın Facebook ve Twitter hesabı bulunmamaktadır.

10 thoughts on “Gizem Karaca Biyografi

 1. Havva

  Gizem abla seni çok seviyorum. Her hafta kaçırmadan seni izliyorum.seni kocaman öpüyorum = )

  Reply
  1. Mehmet

   Havva ya katılıyorum çok güzelsin.Dizideki sait le çok yakışıyosunuz.zaten diziyi ikiniz için izliyorum:-)

   Reply
 2. emine nur

  gizem abla seni çok seviyorummm mehmetcan mincinozlu ile birbirinize çok yakışıyorsunuz siz 2 niz oynadığı için her hafta kaçırmadan izliyorum SENİ ÇOK SEVİYORUM..!!!

  Reply
 3. hicran edis

  gizem karaca çok güzel ve 3ay oyunculuk eğitimi almış olmasına rağmen süpeer ve murat han ile hiç yakışmıyor hemde hiç ama mehmetcan mincinazoğlu ile yakışıyor hemde çok seni çok seviyorummmmmmmmmmmmmm

  Reply
  1. kimseyi ilgilindirmez

   bak hicran lütfen laflarına dikkat et yoksa çok üzülürsün ona göre gizem karacanı zaten bir sevgilisi var üstelik 2-3 seneye kadar nişanlanacaklar haberin olsun (mehmetcan mincinozlu ‘nada sakın sulunmaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!)

   Reply
 4. aleyna

  gizem abla seni her gün izliyorum zaten duyduğumdan itibaren adını feriha koydumuda izliyorum çünkü senn varsın ve rolünü çok güzel yapıyorsun.seni ailemden sonra en çok sevdiğim ünlüsün.

  Reply
 5. gözde

  gizem abla seni çok seviyorum EMİR’ın yolu dizisinide çok seviyorum her hafta izliyordum keşke yayından kalkmasaydı çok üzüldüm ÇAĞATAY ULUSOY ile çok yakışıyorsunuz

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir