Geciktirici Kalemin Avantajı Nedir?

By | 16 Ağustos 2016

Geciktirici kalem adlı ürünler geciktirici sprey mantığında üretilmiş ürünlerdir ancak geciktirici spreylerden farklı avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Bunların en başında da tabii ki anlayabileceğiniz gibi geciktirici kalemlerin kamufle edilebilir olmasıdır. Son derece küçük olmalarından dolayı istediğiniz yerde saklayabilirsiniz. Saklamak istediğiniz yerin oda sıcaklığında olması yeterlidir. Geciktirici kalem adlı ürünü aynı zamanda yanınızda son derece rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz, ağır değildir, dışarıdan fazla dikkat çekmez. http://www.viga50000geciktirici.com/urun/geciktirici-kalem-v-gold-sprey sitemizden geciktirici sprey siparişlerinizi hızlı bir şekilde verebilirsiniz.

Standart geciktirici spreyleri ise saklaması zordur, bulunduğunda şüphe çeker aynı zamanda kaleme göre daha ağırdır. Diğer yandan içerisinde daha fazla sıvı taşıyabilir. Kalemlerde bulunan sıvı miktarına örnek verecek olursak vereceğimiz geciktirici kalem v gold sprey olmalıdır. Bu geciktirici kalem şu anda piyasadaki en ünlü ürünlerden biridir ve içerisinde de 8 ml kadar sıvı bulundurmaktadır.

V Gold Sprey bu aralar oldukça fazla satışı yapılan bir ürün olmasının yanı sıra dışarıdan ithal edildiğinden dolayı orijinal ürün bulmanız zor olabilir. Bu nedenle internette küçük araştırmalar yaparsanız gerçek olan sürümlerini bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir