Gazeteye vefat ilanı vermek

By | 25 Şubat 2012

Teknolojinin her geçen gün büyüdüğü bir çağda yaşıyoruz. Zamamn hızla akıp gidiyor ve her şey değişiyor. Sizlere bugün vefat ilanları hakkında kısa bilgiler vermek istiyorum. Vefat ilanı vermek isteyenler neler yapması gerektiğini nereler vefat ilanları verileceği hakkında yazıma devam edicem.

Artık internet ortamı o kadar büyüdü ki her şey internet üzerinden çok kolay yapılmaktadır. Bir yakınınız vefat ettiğinin de yapmanız gereken hürriyet ilan veya posta ilan internet sitelerinde vefat bölümleri vardır. Vefat ilanı bölümlerinden yakınlarınız bilgilerini doldurarak teknolojinin yardımıyla herkeze duyurabilirsiniz.

İnsanların en zayıf oldukları zaman bir yakını kaybetmesidir. O an ne yapması gerektiğini yada ne yapacağını nasıl hareket edeceğini unutur. Aklında ki hiç bir işi yapamaz bu işler de yakınlarına görev olarak olarak düşer.

Vefat ilanı verirken dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır şimdi bunlardan biraz bahsedelim.

Vefat eden kişinin adı soyadı doğum tarihi kısaca kişisel bilgileri gerekmektedir.
Vefat eden kişinin yakınlarının isimleri
Melseğini yazmanız gerekir imnsanlar belki isimle hatırlayamazlar mesleği yazdığımız zaman akılda kalıcı olmuş olur.
Nereli olduğu

Bu maddeleri tamamladıkdan sonra internet siteleri üzerinde çok kolay ilan verebilir yada telefon ile telefonda da müsteri temsilcilerine kayıt yaptırabilirsiniz.

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir