Fiyat Performans için Tablet PC Önerisi

By | 15 Ocak 2013

Burada tanıtılacak olan tablet markası EVOTAB X8 HD’dir. EVOTAB diğer çoğu tablet markası gibi çinli bir tablet markası. Fakat bu aralar Çin marka tabletler kendilerini aşmış durumda. Diğer marka tabletler ile çatışıyorlar. Örneğin dünyanın en büyük çin malı tablet markası olan Ainol diğer iPad, Google Nexus, Galaxy Tab gibi markalar ile yarışıyor ve fiyat, performans uygun olduğu için çokta tercih ediliyor.

Diğer tabletler ile ortalama özelliklere sahip olan çin marka tabletler oldukça iyi. Artık 4 çekirdekli (Quad Core) işlemciler kullanıyorlar. Artık teknoloji patlatı ve son hız gidiyor. Tabletler de artık yavaş yavaş hakim olmay yolunda. Bu tableti de size tanıtalım…

evotab

Ekran boyutu 8″ (inç) olan bu tablet normal boyutlardan 1″ fazla bir değere sahip. Ayrıca 1024x600px ekran çözünürlüğü bulunan tablet çift çekirdekli 1,6 GHz işlemci barındırıyor. Çoğu tablette bulunan bir ekran kartı barındıran EVOTAB Mali 400 grafik kartı kullanıyor.

2 MP arka kamerası var ve 1 GB RAM bulunduruyor. Ayrıca 3700 mAh pil kullanan cihaz Android 4.1.1 kullanıyor. Ayrıca 8 GB Dahili hafızası var.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir