Farsak kahvesi , Farsak Ağacı, Farsak Ağacı Kahvesi , Farsak Kahvesi Nerede Yetişir

By | 07 Mart 2012

Son yılların en etkili bitkisel karışımları olan Farsak Kahvesı Astık koah hastalığnı çok iyi gelmektedir. Farsak projesini televizyonda internet de bir çok haberleri oldu. Bu kahve nerede üretilir kim tarafından bulunmuştur.
Bu konular hakkında kısa bilgiler vereceğiz.

Bu hastalığa yakalan Tuncer Gültang hastalıkdan kurtulmak için bir çok denemiş en sonunda hastalığına kendisi çözüm nulmuştur. Kısaca hayat hikayesini hazırladık.

Tuncer Gültang 71 yaşında ayakkabı sektöründe hizmet veren bir kişidir. Kendisi astım hastalığına yakalanması sonucu bu Farsak kahvesini bulmuştur. Bu hastalıkdan kurtulmanın yolunu bu kahveden bulan Tuncer Gültang şimdi ise bu bitkisel karışım üreterek Dünyaya satmayı planlıyor.

Farsak Projesi, “Köylü Kalkınmadan Ülke Kalkınmaz.” felsefesi ile harekete geçmiş, dünya genelinde, benzeri olmayan bir denge projesidir.Paraya ihtiyaç duymadan ve hibe almadan; barınmak, yemek-içmek, üremek ve güven içinde yaşamak gibi temel ihtiyaçlarımızı, doğal kaynaklarımızı kullanarak karşılayabilmek; bu yolla kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir yaşam sürdürebilmek projenin en önemli amacıdır.
Farsak Ağacından neler yapılır .
1-Farsak Zeytin Suyu
2-Farsak Kahvesi
3-Farsak Pekmezi
4-Farsak Balı
5-Farsak Nar Pekmezi

Category: Genel

15 thoughts on “Farsak kahvesi , Farsak Ağacı, Farsak Ağacı Kahvesi , Farsak Kahvesi Nerede Yetişir

 1. bülent aygün

  farsaklı hem bitkisine nasıl ulasabiliriz benimde babam koah hastası bizde almaz istiyoruz nasıl ulasabilirizz yardım ederseniz sevinir

  Reply
 2. semra aygün

  farsaklı hem bitkisine nasıl ulaşabiliriz benimde babam koah ve astım hastası nasıl ulasılcagını bilmiyorum eger ki bize yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederimm

  Reply
 3. AYSEGUL

  gercekten astım ve koah hastalıklarına ıyı gelıyorsa bu urunu nereden satın alabılırız.bılgılendırırsenız sevınırım

  Reply
 4. meral yamanoğlu

  sizlerle nasıl irtibat kurabiliriz abim ve ben koah hastasıyız lütfen acil olarak sizle irtibat kurmak istiyorumm saygılar

  Reply
 5. TUNCER GÜLTANG

  farsak projesine gösterdiğiniz ilğiye ulusum ve köylüm adına teşşekkür ederiz.
  siteniz üyelerinin içinde hasta olupta almakta ekonomik zorlukta olanlara yardımcı olamaktayız.
  saygılarımla
  TUNCER GÜLTANG

  Reply
 6. esin

  nasıl buluruz yada siz yollarmısınız ücretti Ne kadar ?

  Reply
 7. murat doğan

  koah hastalığına yeni yakalandım hafif koah hastasıymışım yeni öğrendim 38 yaşındayım koah hastalığına farsak bitkisinin nesini nasıl kullanırsam kutulurum sigarayı bıraktınm tamamen hi o ortamlarada girmiyorum bunu nasıl temin edebilirim vede tamamen koah ı siliyormu kurtarıyormu acaba fiyatınıda yazarsanız sevinirim tuncer bey sizin yapacağınız bu doğru açıklamaya inanın çok ihtiyacımız var dikkate alırda dönüş yaparsanız sevinirim..

  Reply
 8. admin Post author

  İnternet siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Google adlı arama motoruna yazarak bir çok siteden alışveriş yapabilirsiniz.

  Reply
  1. Bruno

   Altay Doruk Karabaş diyor ki:Reflekslerimizi geliştiren korkularımız doğarken başlıyor. kaarnlıktan e7ıktığımız o an, aydınlığın ve popomuza vuran ellerin bizi f6ldfcreceğinden korktuğumuz anda gelişmeye başlar hayatta kalma refleksimiz intiharı ya da f6lfcmfc nefes almaktan fazla f6zfcmsemiş bir insan ie7in bile gee7erlidir, son hareketten sonra hayatta kalma isteği. bizi hayata bağlayan, tamamen kf6le olmaya zorlayan işte bu korkularımızın geliştirdiği refleksler. korktuğumuz ie7in inanır; kendimizi manevi bir huzura soktuğumuzu dfcşfcnfcrfcz ve rahat olduğumuzu sanarız. yalnız kalmaktan korkarız; insanlara gfcvenme ihtiyacını duyarız. yargılanmaktan korkarız, bu yfczden kendi fikirlerimize uyamayız. bize ahlak bize gelenek bize tf6re f6ğretirler belki sevdikleri ie7in bize bir şey olacağından korktukları ie7in bizim de korkarak kendi savunma sistemimizi oluşturmamızı sağlarlar. bize eğitim verirler, bize sayıları f6ğretirler bize tarih f6ğretirler ve o tarihlerden gf6zdağı e7ıkartmamızı ister gibi bakarlar suratımıza. sonunda bitecek bir rfcya uyanamayacağız biliyorum bunun adı; f6lfcm olacak ve biz buna rağmen hala kf6le hala korku ie7indeyiz. bize sayı f6ğrettiler bize hangi yaşta ne olur onu f6ğrettiler bize bu yaştan sonra bir şey olmaz dediler acele ettirdiler. ve biz bfctfcn kf6tfc f6rneklere rağmen hep korku yfczfcnden onlara bağlı kalmayı see7tik. korktuğumuz sfcrece korkularımız artarak devam edecek. insanoğlu korkarak doğar, her şeyden korkarak yaşar, korkarak f6lfcr biz mezarlıklardan bile korkuyoruz

   Reply
 9. done oruc

  ben bayılık almak ıstıyorum bu konuda bana nasıl yardımcı olabılırsınız

  Reply
 10. done oruc

  ben hemsıreyım ve astım hastasıyım cevremdede co fazla aslım hastası sııznle calışmak ıstıyorum daha oncede yazmıstım ama bana donmedınız farsak bıtkısını kullandım ve cozum gordum bu yuzden ınsanların faydalanmasını ıstıyorum benımle ıltıbata gecersenız olumlu yada olumsuz sevınırım 507 710 80 51

  Reply
 11. ADM

  SELAM FARSAK ÜRÜNLERİ AKTARLARDA SATILMAZ SATILANLARADA ÇOK DİKKAT EDİN BEN BİTKİSEL ÜRÜN SATAN BİR FİRMANIN BAYİİSİYİM BAZI MÜŞTERİLERİM KULLANMIŞ ÇOK FAYDA GÖRMÜŞLER BEN ARAŞTIRDIM VE BU ÜRÜNLERİ SATMAYA KARAR VERDİM AMA RAFLARDA GÖREMEZSİNİZ.FİRMA İZİN VERMİYOR.ALMAK İSTEYEN OLURSA YARDIMCI OLURUM.

  Reply
 12. Gülşen Yılmaz

  Merhaba
  Astım hastasıyım, nefes darlığım başladı Sn. Gültang bu ürünü nasıl alabilirim, bu konuda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir