Esra Ruşan Kimdir

By | 10 Nisan 2012

Esra Ruşan

Esra Ruşan 1983 yılında Kars ‘ta doğmuştur. Annesi ve babası öğretmendir. Esra Ruşan Kars ‘ta eğitimine devam ederken İstanbul ‘a gelmişlerdir ve eğitimine İstanbul ‘da devam etmiştir. İlk ve orta öğretimin ardından İstanbul Üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümünü kazanmıştır.
Bu üniversite ‘de son sınıfa geldiğinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarlığı sınavlarına girmiştir. Bu sınavı kazanan Esra Ruşan sınıf öğretmenliğini bırakıp konservatuar ‘da eğitimine devam etmiştir. Konservatuarı bitiren oyuncu bir süre tiyatroyla uğraşmıştır.

Bunun ardından Esra Ruşan ‘a dizi teklifleri gelmiştir. 2010 yılında Küçük Günahlar dizisinde 2009 yılında ise Zombilerin Düğünü dizisinde rol almıştır. Esra Ruşan sağlığına ve vücuduna çok dikkat eden bir oyuncudur. 1.68 boyunda ve 58 kilodur. Esra Ruşan özel hayatı hakkında açıklama yapmamaktadır. Facebook ve Twitter ‘da birçok hayranı tarafından hesap açılmıştır. Esra Ruşan en son olarak Ustura Kemal dizisinde rol almaktadır. Bu dizi ile birçok kişinin beğenini kaznacak gibi gözükmektedir. Esra Ruşan işlerini severek ve isteyerek yapan başarılı bir oyuncudur. Esra Ruşan ‘ın fotoğrafları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Esra Ruşan 1983 yılında Kars ‘ta doğmuştur. Annesi ve babası öğretmendir. Esra Ruşan Kars ‘ta eğitimine devam ederken İstanbul ‘a gelmişlerdir ve eğitimine İstanbul ‘da devam etmiştir. İlk ve orta öğretimin ardından İstanbul Üniversitesi sınıf öğretmenliği bölümünü kazanmıştır. Bu üniversite ‘de son sınıfa geldiğinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarlığı sınavlarına girmiştir. Bu sınavı kazanan Esra Ruşan sınıf öğretmenliğini bırakıp konservatuar ‘da eğitimine devam etmiştir. Konservatuarı bitiren oyuncu bir süre tiyatroyla uğraşmıştır. Bunun ardından Esra Ruşan ‘a dizi teklifleri gelmiştir. 2010 yılında Küçük Günahlar dizisinde 2009 yılında ise Zombilerin Düğünü dizisinde rol almıştır. Esra Ruşan sağlığına ve vücuduna çok dikkat eden bir oyuncudur. 1.68 boyunda ve 58 kilodur. Esra Ruşan özel hayatı hakkında açıklama yapmamaktadır. Facebook ve Twitter ‘da birçok hayranı tarafından hesap açılmıştır. Esra Ruşan en son olarak Ustura Kemal dizisinde rol almaktadır. Bu dizi ile birçok kişinin beğenini kaznacak gibi gözükmektedir. Esra Ruşan işlerini severek ve isteyerek yapan başarılı bir oyuncudur. Esra Ruşan ‘ın fotoğrafları rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir