Erkeklerde Görülen Cinsel Rahatsızlıklar

By | 14 Ekim 2013

Çoğu erkekte görülen erken boşalma gelmiş geçmiş en büyük sıkıntılardandır ve bu sıkıntı sürekli olarak görüldüğü durumlarda rahatsızlık vermektedir. Partnerini memnun edememe seksten zevk alamama gibi durumlarda uzmanlar tarafından destek alınarak çözümleri aranmaktadır. Diğer taraftan bu sorunu sürekli olarak yaşamayan kişiler prezervatif kullanarak ya da uzmanlar tarafından üretilen doğal ilaçlarla bu sorunu en aza indirgeme şansına sahiptirler.

Ancak kullandıkları ilacın yan etkileri olabileceği gibi dikkatli ürün seçimi yaparak bakanlık tarafından onay verilen güvenilir ürünler kullanmaları önerilmektedir. Aksi takdirde kendilerine zarar verecek durumlarla karşı karşıya kalmaları söz konusu olabilir. Bu durumdaki en etkili ürünlerden biri dragon geciktirici sprey‘dir. Erkekler bu ürünleri seçerken dediğimiz gibi dikkatli olmalıdır ve dragon sprey satın alınıp kullanılır ise herhangi bir sıkıntı çıkmayacaktır. Geciktirici ürünlerin en etkililerinden biri olan dragon sprey genellikle dragon 3000 olarak da bilinmektedir.

Kişide huzursuzluk yaratan, performansı etkileyen bu duruma psikolojik sebeplerin de etkisi olmaktadır. Özellikle stresin çok yaşanması kişinin performansını da etkilemektedir. Erken boşalma korkusu ile partnerine yaklaşamama yada ilişki öncesi yaptığı mastürbasyon yüzünden ikinci bir boşalma da tam verimli olamam gibi düşünceler ile strese girmektedirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir