Elif Şanlı Kimdir?

By | 10 Ekim 2012

18 Mart 1994 yılında İzmir Bornova da Dünyaya geldi. Şanlı ailesi Elife bütün desteği sağladı. İlk ve orta öğretimini Bornova da tamamladı. Yaşının daha küçük olmasına rağmen rolünü profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir. Lise eğitimiyle birlikte Kültür Merkezinde eğitim almaktadır. 5 yılı aşkın süredir Elif Şanlı oyunculuk ve tiyatro eğitimi almaktadır.

Elif şanlının en büyük isteği ileride iyi bir oyuncu olabilmektedir. Ailesinin yardımı ve kendi isteği sayesinde bu günlere gelmiştir. Oyunculuk onun için çok değerlidir. İçinden geldiği ve sevdiği için bu işi yapmaktadır. Yaşının küçük ve genç olmasına rağmen verilen rolleri yanlış yerine getirmektedir.
Bu güne kadar oynadığı tüm dizilerde beklenilen başarıyı ortaya koymuştur ve birçok kişi tarafından beğeni kazanmıştır. Elif Şanlı 2008 yılında Ateşten Gömlek, 2008 yılında Kollama, 2009 yılında çılgın kanal ve 2011 yılında Beni affet dizisinde rol almaktadır.

Günümüzde Beni Affet dizisi halen devam etmektedir ve izleyici kitlesi oldukça geniştir. Herkes tarafından beğenilen bu dizi hafta içi her gün 17:15 ‘te Show TV ekranlarından yayınlanmaktadır. Elif Şanlının yaşı küçük olduğundan dolayı sevgili durumu yoktur. Şimdiden böyle şeylere kafa yormadığını belirtti. İleride kariyer sahibi olduğumda hepsi olur açıklamasında bulundu. Elif Şanlıya şimdiki oynadığı dizide ve ileride oynayacağı dizilerde başarılar dileriz.

One thought on “Elif Şanlı Kimdir?

  1. elif kaya

    gercekten oyunculuğun bir numara keske diziden ayrılmasaydın sensiz o dizinin tadı yok lütfen diziye bir sekilde dönnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir