Doğtaş Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları

By | 12 Şubat 2012

Doğtaş Mobilya Köşe Takımları

“Sizinle yaşıyoruz 40 yıldır” sloganıyla yola çıkan mobilya dünyasının önde gelen markalarından Doğtaş, 2012 yılında Exclusive Design Serisi, Trend Collection Serisi, Modest Line Serisi, Conformance Serisi olmak üzere 4 farklı köşe takımı serisiyle 15’ün üzerinde köşe takımı modeli sunuyor. 2012 yılında koleksiyonuna kattığı yeni modellerle büyük beğeni toplayan Doğtaş’ın 40 yıllık tecrübesine dair izlere her üründe rastlamak mümkün.

Tay tüyü kumaşla artan konfor, geniş oturum alanıyla birlikte bel ve boyun desteği tasarımına sahip Exclusive Design Serisi rahatına düşkün olanlara hitap ederken; farklı tasarım olgusuna, yaratıcı ve çarpıcı renklere sahip olan Trend Collection Serisi sade ve şık mobilyadan yana olanların gölünü fethediyor.

Her zevke hitap eden ürünler geliştiren Doğtaş, Modest Line Serisi ile modern mobilya tarzını benimseyen kullanıcıları; Confermance Serisi ile karizmatik duruşu tercih eden kişileri ihmal etmemiş.

Küçük alanlar için büyük konfor sağlayan Doğtaş köşe takımları ithal kumaşlarıyla ve bazı modellerde bulunan puflarıyla oturma konforu, kullanımı ve işlevsellik bakımından hiçbir detay göz ardı edilmemiş.

Doğtaş koleksiyonunda yer alan dilediğiniz ürünü Bonus’a özel 12 taksit veya 4 ay ertelemeli 6 taksit seçeneğiyle istediğiniz mobilyayı uygun bütçe seçenekleriyle alabilmeniz mümkün. Üstelik KDV’siz alışveriş fırsatından da
faydalanabilirsiniz.

bellona-kose-takimlari 3 bellona-kose-takimlari 3 modern-kose-takimlariDoğtaş Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları  ofis

Category: Genel

One thought on “Doğtaş Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları

  1. Pingback: Merinos

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir