Dizi izleyenler için yeni 3 dizi ve özetleri

By | 28 Şubat 2012

Her geçen gün televizyondan biraz daha uzaklaşıp internet ortamında daha fazla zaman geçirmeye başladık. Televizyon da izlenme rekoru

kırılan diziler artık eskisi kadar izlenmediği gözlemlendi. Bunun sebebi çok kısa ve öz , yayınlanan dizinin 10 dakika sonra internet ortamında tekrarını bulma şanşımız var veya canlı olarak da izleme fırsatına sahibimiz.

Bu durumda ortaya şu çıkıyor insalar eskiden bir şey yapmak için bu akşam benim dizim var yarın akşama plan yapalım şeklinde konuşmalar geçerdi. Şimdi ise internetden izlerim şeklinnde yorumlanıyor.

En çok tutulan dizilerden bahsedecem sizlere… Suskunlar dizisi herkezin merakla beklediği diziler arasında yer almaktadır. Dizi 01 mart da ilk bölümü ile sevenleri ile buluşacak. Suskunlar izlemek için son 3 gün kaldı.

Bunu takip eden dizi ise Ha babam uzay dizisi de 14 mart da şhow tv ekranlarında başlayacaktır. Atv ekranların da Uçurum dizisi beklenen ilgiden daha fazla ilgi gördü. Uçurum izle‘yenlerin daha ilk bölümünden herkez tarafından oldukça fazla ilgi duydu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir