Deniz Seki Zayıflama Sırrı

By | 17 Mayıs 2014

DENİZ SEKİ DİYETİ NEDİR?
Şaşkınlık verici ama şarkıcı Deniz Seki tam 2 ayda 14 kilo verdi. Deniz Seki’nin zayıflamasında etkili olan diyetin adı ise çoğu kişinin ilk defa duyduğu bir diyet ve adı alkali diyeti! Peki, nedir bu alkali diyeti de bu kadar kısa zamanda bu kadar kilo verdiriyor.
Deniz Seki bu diyet ile fit bir görünüme yelken açmış oldu. Bilindiği üzere Deniz Seki uzun süredir kiloları ile konuşuluyordu şimdi ise yapmış olduğu alkali diyeti ile 2 ayda 14 kilo verince bir kez daha bomba etkisi yaptı. Alkali diyetinin amacı, vücudumuza aldığımız alkali oluşturan besinlerin miktarının, asit oluşturan besinlerin miktarından daha fazla olmasını sağlayarak PH seviyesini dengede tutmaktır. Bu diyette seçimler besinlerin asitlik derecesine göre yapılmalı.
Alkali diyetin temelinde et, süt, şeker, kafein, alkol, yapay ve işlenmiş gıdaları tüketmekten kaçınarak daha fazla taze meyve ve sebze, kuruyemiş tüketmek ve vücudunuzun PH seviyesini dengede tutmaktır. Deniz seki bu diyet ile çok çabuk şekilde kilo verdi.
Zayıflama ürünleri arasında liposhot deniz seki , orjinal formoline l112 ve saç bakım ürünleri arasında nanohair şampuan popülerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir