David Cameron Davası Üzerine AB Tarafından Gölge Örtülüyor

By | 13 Mayıs 2013

Zamanlama zarif. Evde Muhafazakar Kabine bakanları bu konularda ne kadar bahsedeceğiz ABD’de Avrupa Birliği, David Cameron bırakarak hakkında halka konuşurken.

Başbakan yeni bir AB-ABD ticaret anlaşması, o anlamına gelebilir TL 10 milyar, bir yıl İngiliz ekonomisine diyor bir serbest ticaret bölgesi için durum yapmak için Beyaz Saray’a geliyor. O daha dinamik bir dünya ekonomisi oluşturmanıza yardımcı olabilecek bir kez-in-a-nesil ödül çağırır.

İngiltere’de onaylanan bir ürün otomatik olarak ABD’de satılan olabilir, böylece anlaşma tarifeleri ve ticaret engelleri ve uyumlu hale düzenleme azaltacak. Sayın Cameron o Kuzey İrlanda’da gelecek ay G8 zirvesinde Başkan Obama ile resmi görüşmelere başlayarak anlaşma bir destek vermek için umduğunu söyledi. Ancak bu görüşmeler yıl, birkaç yıl sürebilir AB presume İngiltere’nin devam üyeliği, ABD, devam etmek istiyor ve birçok Muhafazakarlar yok hangi söyledi bir şey.

Onun beden dili ve ses tonu itibaren, başbakan açıkça Avrupa hakkında büyüyen bir tartışma rahatsız edilir. O Washington, Boston ve New York ziyaret ederken, Tory milletvekilleri AB ile İngiltere’nin geleceği ilişkisi üzerine bir tartışma için yaygara vardır. O sesi onun üç günlük gezi burada ele almak istediği diğer konularda duyurmak için yüksek sesle bağırmak zorunda bilir. Ancak o olacaktır yükseltmek:

1. Suriye. PM o uluslararası barış konferansı çeşit planın “kemikler üzerinde eti” dediği koymak umuyor. O Rusya Devlet Başkanı Putin ile yaptığı görüşmeler geçen hafta “olumlu ve iyi konuşma” ve bir “onu güvenli bir Suriye için tüm çıkarına olacağını tanıma” var olduğunu söylüyor. O Başkan Obama ile bir sonraki adımları tartışacağız. O diyor ki: “Biz gitmek için uzun bir yol var Ama bir barış konferansı içine bu teklifi açmak için ve gerçek bir fark yaratacak arıyorum..”

2. G8 zirvesi. İngiltere şu anda G8 başkanlığını tutan ve ticaret bloğun liderleri gelecek ay Kuzey İrlanda’da bir araya gelecek. Önemli konu vergi kaçakçılığı çökertmeye vergi sistemleri hakkında daha fazla şeffaf olması ülke ikna ve kabul etmek Sayın Cameron teşebbüsüdür. Amaç gelişmekte olan ülkelerin onların ekonomileri büyüdükçe onlar iyi vergi gelirleri alacak güven vererek dünyaya pazarlara açılmak için teşvik etmektir. Bazı sivil toplum örgütleri o İngiliz bağımlı topraklarında vergi şeffaflık ele eğer Sayın Cameron sadece bu elde söylüyorlar. “Ben bu ilerleme yapacağız eminim” ve o “Bu gündem için Amerika’nın tam destek” dediği almak için arıyor: Ama diyor.

3. Boston bombalama. Sayın Cameron İngiltere ABD yetkilileri bombalama ve diğer büyük olaylara tepki şekilde öğrenebilirler ne tartışmak için Washington’da FBI merkezinde ziyaret edecek. MI5, Andrew Parker yeni başkanı yanı sıra, PM saat çalışır ve 400 personel ve binden fazla telefon hatları vardır FBI stratejik operasyon merkezi göreceksiniz. Ve biz başka Cobra olarak bilinen Kabine Ofisi Brifing Odası A, var. “Biz Boston yaşananların ders ve konuyla ilgili notları karşılaştırmak gerekir,” dedi.

4. Kalkınma hedefleri. Onun gezi sırasında, Sayın Cameron milenyum kalkınma hedefleri güncellemek için yaptığı son planlarını görüşmek üzere BM ziyaret edecek. O “herkes arkasında alabilirsiniz bazı basit taahhütler çivilemek” istediğini söyledi.

Bu, en azından, Sayın Cameron gündeminde olduğunu. Ama bu gezi kötü bir koku gibi onun etrafında takip edecek Avrupa olacaktır. Ve sonsuza dek burnunu tutmak mümkün olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir