Cinsel sorunlara destek

By | 29 Eylül 2014

Cinsel sorunlara destek

Cinsel isteksizlik kadınlar da artan bir cinsel rahatsızlık olmaya başlamıştır. Cinsel Sağlık sorunlarında önemli olan bu sağlık sorunlarının farkedildiği andan itibaren hemen özel terapilerle çözüme kavuşturulması şeklindedir. Cinsel isteksizlik kadınlarda eşleri ile ilişkiye girmeyi istememe durumu şeklinde tanımlanan bir durumdur. Bunu tetikleyen birçok faktör vardır.
Başlıcaları ise : aşırı stres, kullanılan ilaçlar, kronik hastalıklar, ilişkide yaşanan sorunlar, nörolojik hastalıklar, hormonal dengesizlikler ve depresyon olarak karşımıza çıkar.
kadın

Her sağlık sorununda olduğu gibi bu sorunda da ilk yapmanız gereken bir doktor yardımı almak olmalıdır. Mutlaka psikolojik bir destek almalısınız. Bu tür konuları gizlemek yerine çözmeyi denemelisiniz. Bazen sadece destek yeterli olmaya bilir. Böyle durumlarda ise çeşitli ilaçlarla cinsel istek arttırılmaya çalışılır. Eşler arası uyum cinsel ilişki için ilk kural gibidir.
Bu nedenle de cinsel ilişkide uyumun olması her zaman daha mutlu birliktelikleri beraberinde getirir. Unutulmamalıdır ki evil çiftler bir cinsel sağlık sorunu yaşıyorsa burada iki kişinin etkiside vardır. Bu nedenle sorunun çözümünde en doğru adres aile terapistidir.
Afrodizyak etkili damlalar aşağıda listelenmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir