Casillas ile Mourinho Barıştı

By | 07 Nisan 2013

Üç mevsim öncesinde Haziran ayında Real Madrid Jose Mourinho karşılamak ve bu anda, onun oyunculara, çok daha az, kimse kayıtsız bırakmadı. Ikincisi ikinci maçında, bir çağrı dışında kalır ve çeyrek ilk maçında Galatasaray karşısında Çarşamba günü Şampiyonlar Ligi’nde olmayacak Iker Casillas, en açık cephesidir. Bu, sahibinin başka bir şey değildir Portekizli teknik adam, iki ay boyunca onu korumuştur sol el yaralanması sonrasında, “yüksek rekabetçi” veya tezgah olmak kazanmıştır inanıyor olmasıdır: “I have been Ona karşı dürüst. ”

Ben Casillas dürüst oldum düşünüyorum, “beyaz koç diyor

Mou ve Madrid kaptanı arasındaki ilk çatışma Portekizce tam Galatasary karşı, 90. dakikada kaleci Santiago Bernabeu Trophy tezgah ayrılmaya karar verdi Ağustos 2011 tarihinde geldi. Ikamesi o da birkaç gün önce oynadı sonra Supercopa gergin şeyleri düzeltmek için arkadaşları Iker Barça Xavi ve Puyol yapılan çağrı için ceza çaldı.

2012’nin son oyunda, mülkiyet Malaga Adam karşı Mou vermek için başka bir çarpışma vardı, “daha iyi olduğunu çünkü.” Mourinho ona tepki için bir uyarı olarak ikame satılan ancak Iker ve yaralanma sonrası, Madrid Diego Lopez imza attığında, kimse Beyaz Saray’a gelen bu yana, az sahibi inanıyordu.
Sergio Ramos zaman net konuşuyor

Diğer büyük çözülmemiş çatışma antrenörü Sergio Ramos denir. O mikrofonlar önce takım eleştirdi zaman Endülüs merkezi daima hocası yanıt verdi. Ramos akşam Mou kastederek “biz kaybetmek, hepimiz kaybediyoruz” “kirli çamaşır kapalı yıkanmış” ısrar ve gelmiştir.

Kirli çamaşırları evin içinde yıkanmış ve biz kaybetmek, hepimiz kaybetmek, “Portekizce devre arasında Depor karşı Özil için geçen Ekim ayında değişti. Defender cevabı ikinci bölümü oynamak için zaman oluştu en azılı çatışmaların RamosUno hatırlıyor Alman orta saha forması ile onun altında, iddia ve bunu sergilemek için bir gol olasılığını gibi. başlarında Lig erken Mou Şampiyonlar Madrid ilk maçında ikame Seville ve Özil olmaktan çıkmıştı Manchester City, Getafe Real Madrid ve Sevilla iddia edilen kayıplar için bir cezaya karşı Bernabeu.

Durum savunulamaz oldu ve, Marca göre, Ramos ve Casillas Florentino Pérez ikisini ve antrenör arasında seçim yapmak istedi, ancak başkanı yalanladı.
Bir CR7 de dokunur

İspanyol klan hep Madrid karşı seçimi öncesinde o yerde onları suçlayarak, Mou damgasını vurmuştur. Ancak, teknik merengue, aynı zamanda en büyük yıldızı Cristiano Ronaldo ile çarpıştı. İlk kez 2011 yılında Barca Şampiyonlar karşı bir düello sonra oldu, bundan sonra, CR7 dedi: “Ben iyi oynamak için sevmiyorum, ama uymak zorunda.” Cevap Zaragoza karşısında sonraki maç için kadro ayrıldığını.

“Ben verin: Daha yakın zamanda, bu yıl, çeşitli kaynaklara göre, Mou ve Hıristiyan hazırlayıcısı” gizleme “oldu forvet suçlamasının ardından, Mestalla arasında soyunma odasında ayrılmış gerekiyordu, Ronaldo diyerek tepki hangi Sizin için hayat, ama sadece eleştirmek değil. ” Albiol kavga açıkladı: “Onlar görüşler vardı ve her ikisi de tam gerektirir çünkü.”

Senin için hayatımı veririm, ama sadece eleştirmek değil, “CR7 Mou dedi

Benzema özveri ve bağlılık onun eksikliği için birkaç kez ifade etmiştir. Buna ek olarak, iki oyuncu düşmüş melekler haline gelmiştir: Di Maria şekil dışında olmak ve disiplinsiz olmanın daha Coentrao ücretleri kötü başlangıç ​​oynarken suçlanıyor. Diye sınırdışı edilmesi, Levante ile ilgili yenilgi suçladı Biraz daha az yaygın eleştiriler, Mou dokunulmaz, Khedira geçen sezon döküldü: “O böyle bir durumda verebilir biliyordu benim bir oyuncu hatası vardır ve Khedira tuzağına düştü. ”
Her zaman sadık Xabi Alonso ve Arbeloa,

Şablon Mourinho sürtünme beyaz Xabi Alonso ve Arbeloa, onun en sadık oyuncuları iki sıçrayan ve onlar her zaman savundum. Casillas ve Ramos teşvik değişmeyen tartışma ve oyun alanını Mou kapalı communed ederken, Xabi ve Arbeloa teknisyen giderek gelmiş. Öyle ki art arda nedeni için Messi yüzünü okşadı hem Bernabeu, at Copa del Rey yarı finale son ayağı sırasında onun tutum kalanı ile iki Real Madrid bir uzaklaşma sonuçlandı son zamanlarda Sergio Busquets ficharía belirtildiği Ramos dahil seçim.

O beyaz ocağı şarj edildiğinde Arbeloa ve antrenörü savundu: “. Madrid için değil, herkes gider Homegrown İnsanlar iyi olmak istiyorum.” Ve Xabi Alonso her zaman ki ısrar “Mou ben olabilir iyi bir antrenör ve ben ona beni eğitmek izleyin yapmak istediğiniz hiç şüphem yok.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir