Büyük oyuncak ayılar

By | 28 Kasım 2016

Büyük oyuncak ayılar

Elbette ki bunların yanı sıra hem yetişkinler hem de çocuklar için, büyük oyuncak peluş ayı mükemmel bir seçim olabilecektir. Yumuşak kumaşlardan üretilen bu modellerde, elyaf dolgu malzemesi kullanılmaktadır. Yıkanırken dağılmaması adına da elyaflar dikişli olarak üretiliyor. Yine bunun yanı sıra ellerinde tuttuğu, kalp, sevgi sözleri, oyuncaklar da modellerin daha romantik olmasını sağlıyor.

Bahsetmekte olduğumuz en güzel oyuncak ayılar modellerine, oldukça renkli seçimlere yer vererek sahip olabilirsiniz. Bu modellere görsel öğeler üzerinden de ulaşarak, model detayları hakkında bilgilere ulaşabilir, seçimlerinizi daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

buyuk-oyuncak-ayi

Oyuncak evlere göz atmalısınız;

Son zamanlarda çok ilgi gören oyuncak bebek evi de tam bu noktada devreye giriyor. Çocuğunuzun zihinsel ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak gibi bir avantajı bulunan bu evler ebeveynlerin yıllardır aradığı oyuncak. Çocuğunuz için faydalarına gelecek olursak hayal gücünün gelişmesi ve organizasyon-planlama yeteneği kazanma diyebiliriz. Bu bağlamda algılama, kavrama ve koordinasyon yeteneklerinde gelişme, zeka gelişimi, kontrasyon becelerinde gelişmeden bahsedilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir