Burun Ameliyatı Oyunu

By | 23 Mart 2012

Burun Ameliyatı Oyunu

Pusulayı bilmeyeniniz yoktur herhalde değil mi arkadaşlar, hani şu yönümüzü bize gösteren muhteşem alet. Bu muhteşem alet pusulaya baktığınızda, içindeki ok’un hep kuzey tarafını gösterdiğini görürsünüz. Böylece bakar bakmaz kuzey yönün ne tarafta olduğunu anlayabilirsiniz. Tıpkı pusuladaki kuzey ucu gibi, insan yüzüne bakıldığında da dikkati ilk önce çeken yer burundur sevgili arkadaşlar. Yüz bölgesinde bulunan minik bir yüksekliktir çünkü burun. Şöyle bir düşünüp, yüz bölgenizdeki kısımları gözünüzün önüne getirin. Yüz bölgenizdeki kaş, göz, ağız,dudak hepsi düz bir arazi gibiler. Derken bu arazi üzerinde ufak bir vadi fark ederseniz. Yüzünüzün tam da orta noktasında konumlanmış bir vadidir kendisi. Biz kendisine kısaca burun ismini verelim isterseniz. Yüzümüzdeki minik vadimiz burnumuz, ne şeker bir benzetme. Bu anlatımla, burnumuzun görsel açıdan önemini biraz da olsa anlatabilmişizdir. Burnun, görsellikten daha da önemli olan oyun diğer bir tarafı da var tabiî. Nefes almamızı sağlayan altınımızdır bizim.

ameliyat oyunları bölümündeki oyunumuzda, bu sefer de burun ameliyatının gizli kalmış perdesini aralandıracağız sevgili arkadaşlar. Keyif alacağınız bu güzel oyunu oynamayı kabul edeceğinizi biliyoruz. Sitemizde bulunan ameliyat oyunları içerisinde, birbirinden farklı bölgelere yapılan ameliyatlara şahit oldunuz. Şimdi de burun ameliyatı oyunu ile burnun derinliklerinde yapılan yolculuğa katılalım.

Burun ameliyatı oyunu oynamaya başlamak için sitemizdeki ameliyat oyunları bölümüne girmeniz gerek. Ameliyat oyunları bölümünün içinde burun ameliyatı oyunu hemen gözünüze çarpacak. Oyundaki başlat butonuna basarak, oyunumuzu başlatabilirsiniz. Oyunumuz başlar başlamaz ilk önce ateş ve su buz devri ile hastanın tahlili yapılarak, incelemeye gönderilecek. İnceleme sonucunda; hastanın burun ameliyatı olmasına engel bir durumun olup, olmadığına bakılır.

Daha sonra da burun ameliyatı oyununda ameliyat kısmına geleceksiniz. Korkmanıza hiç gerek yok sevgili arkadaşlar. Çünkü yeni geliştirilen lazerli burun ameliyatı tekniğinin uygulandığı burun ameliyatı oyununda, ameliyat çok kolay. Herkese kolay gelsin. Hastamıza da şimdiden geçmiş olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir