Beko’da Televizyon Fiyatları İndirimi Var

By | 16 Aralık 2012

Beko’da Televizyon Fiyatları İndirimi Var

Ön kayıtlı resim modları, dijital renk geçişi geliştirme, dijital parlaklık geçişi geliştirme, resim gürültüsü azaltma ve hareket dengeleme vision art ile sunulan özelliklerdendir. Resim formatları olarak; 4.3 – 16.9 – 14.9 Letterbox – Panorama – Subtitle – Auto resim formatı özelliğine sahip olan led tv ile televizyon izlemekten büyük keyif alacaksınız. 3D dijital combofilter özelliği ise sizlere sunulan özellikler arasında en çok beğenilendir. http://www.beko.com.tr/UPLOAD/PRODUCT/Thumb/32892_25284_Crew-5-Beko_large.jpg

Led Tv Özellikleri Ve Vision Art Farkı

Stereo ses sitemi, srs trusurround ve uzaysal ses efekti olan ve 5. bant grafik ekolayzer özelliği ile subwoofer özelliği de led televizyon fiyatlarının değişkenlik gösterdiği hususlar arasındadır. Led televizyonların ses çıkış gücü ise 2X10 W şeklindedir (güçte değişkenlik olabilir). Led televizyon fiyatları aralığını etkileyen yayın özellikleri arasında; analog ve dijital tuner özelliği vardır. Multisistem yayın vardır, NTSC – oynatma özelliği ve PLL frekans ayarı mevcuttur. Bunlarla birlikte manuel ince ayar ve kablolu tv uyumu vardır. Led tv dijital özellikleri ise şu şekildedir; MPEG2 ve MPEG4 vardır. Dijital kablo uyumu vardır. Dijital teletext, dijital yayında altyazı, elektronik program rehberi, otomatik yeni dijital kanal tarama, favori kanal listesi, otomatik yazılım güncelleme ve CI kart yuvası vardır. Usb özellikleri: Canlı yayını durdurma vardır, dosya yöneticisi vardır, kaydedilen içeriği düzenleme vardır, resim ve müzik birlikte oynatma özelliği vardır.

Bunlarla birlikte programlı kayıt ve tek tuş ile kayıtta vardır. Ayrıca desteklenen ses ve görüntü formatları: MP3, WAV, WMA, AVI, MPEG1, MPEG2, MPEG4, JPEG, BMP, TIF, DIVX 3 /4 /5.X olarak ayarlanmıştır. Televizyon fiyatları hakkında daha detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız http://www.beko.com.tr/led-televizyonlar-led-tv.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir