Beko Akıllı Çözümler Ve Lcd televizyon Modelleri

By | 16 Aralık 2012

Beko Akıllı Çözümler Ve Lcd televizyon Modelleri

İsteklerinizi karşılayabilecek güzel bir televizyon kullanmak istiyorsanız, Beko mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Beko mağazalarında isteklerinizi karşılayabilecek yönde olan özelliklere sahip televizyon modellerinin satışı yapılmaktadır. Teknoloji ile uyumlu olan, teknolojiyi takip eden son model televizyon modellerinden birine sahip olmak, evinizde ya da iş yerinizde lcd televizyon ile film izlemek istiyorsanız Beko en iyi seçenek olaacaktır.

http://www.beko.com.tr/UPLOAD/PRODUCT/Thumb/32892_25284_Crew-5-Beko_large.jpg

Dinamik Kontrast Oranı Farkını Beko Lcd Televizyon İle Anlayacaksınız

Özellikleri ile çok fonksiyonel bir model olan Beko televizyonların özellikleri arasında 1 scart girişi, 1 av girişi, s – vhs girişi, stereo kulaklık çıkışı, spdıf çıkışı, 4 hdmı girişi, komponet girişi vardır. Bu özellikleri ile çok daha fonksiyonel bir televizyon kullanabileceksiniz. İsteklerinizi bu özellikler ile karşılayabileceksiniz. Elektronik hdcp desteği, ats kanal arama, 100 kanal kaydetme hafızası, bir önceki kanala geçme tuşu (sawp), programlanabilir açılma ve kapanma zamanlayıcısı, çocuk kilidi ile de televizyon kullanmaktan keyif alacaksınız. Keyifli anlar yaşatan, evinizin eğlencesi olan lcd tv modellerinin özellikleri arasında birde kanal isimlendirme, teletext, 1000 teletext sayfa sayısı, usb pvr, zoom özellikleri vardır.

Dijital 3d combfilter özelliği sayesinde de doğal renk görüntüsünü seveceksiniz. Ön kayıtlı resim modları olan ses sitemi stereo, srs trusurround ve uzaysal ses efekti olan 5. bant grafik ekolayzer özelliklerine sahip olan lcd televizyon modelleri hakkında daha detaylı bilgi için http://www.beko.com.tr/lcd-televizyonlar-lcd-tv.html adresini ziyaret edebilirsiniz. Tavsiye ettiğimiz adres üzerinden televizyon ekran boyutlarının kaç inç olduğunu da öğrenebilir ve buna bağlı olarak fiyat aralığı hakkında da bilgilenebilirsiniz. İnceliğiyle, zarifliği ve estetik görünümü ile bulunduğu ortama modern bir hava katan lcd tv almak için zaman kaybetmeyin.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir