Bayan Korsesi- Slim N Lift Korse

By | 23 Şubat 2015

Bel Ölçünüzü Küçültmenin Kolay Yolu
Yıllardır fazla kilolarınızdan, göbeğinizden şikâyetçi misiniz? Spor yapsanız da, diyet yapsanız da hala göbeğinizden kurtulamıyor musunuz? Ve ya spor salonlarında saatlerinizi ayıracak kadar zamanınız yok ama fit bir vücuda sahip olmak mı istiyorsunuz? Bu dertlere slim n lift korse ile çare bulacak ve anında daha fit bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor.
Rahat Kullanım
slim n lift korseYıllardır kadınlar tarafından zayıf ve zarif görünmek için kullanılan korseler günümüzde erkekler tarafından da oldukça rağbet görüyor. Vücudunuza daha sıkı bir görünümü slim n lift korse ile sağlayabilir ve iş yerinde, evde, günlük gezilerde, davetlerde her türlü giysinin altına rahatlıkla giyebilirsiniz. Beyaz kumaştan yapılması dolayısıyla dışarıdan bakılan bir göz tarafından fark edilmeden giyilebilir. Ürün esnek yapılı kumaşı ve yumuşaklığı ile boğucu bir his uyandırmaz ve kullanımı sırasında hiçbir rahatsızlık vermez.
Özellikleri
• Erkekler için üretilen slim n lift ürünü göbek, sırt ve belinizi sararak vücut formunuzu ve duruşunu düzeltir. Bayan korsesi olarak farklı ürünler tercih edebilirsiniz.
• Göbek bölgesindeki yağların sarkmasını önler
• Gündelik yaşantınızda her türlü kıyafet ile beraber kullanılabilir
• Giyilmesi ve çıkarılması oldukça kolay ve pratiktir
• Bel ve göbek ölçünüzde ince görünüm sağlar
• Nefes alabilen kumaş yapısı ile vücudun hava almasını sağlar

Erkeklere özel olarak üretilen slim n lift ürünü ile saatlerce spor salonlarında vakit harcamadan düzgün bir vücut formuna sahip olabilirsiniz. Gece, gündüz her aktivite esnasında kullanabileceğiniz ürün el ve ya makinede yıkanabilme özelliğine sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir