Barbie oyuncak bebek evleri

By | 01 Aralık 2016

Barbie oyuncak bebek evleri

Oyuncak sektörü günümüzde bir hayli gelişmiş olurken, elbette yapılan seçimler oldukça farklı olabilmektedir. Her ne kadar çocukların daha eğlenceli vakitler geçirmesinde yardımcı olsa da, pek çoğunun eğitici özelliğine dikkat edilmesi de gerekiyor. Böylelikle çocuklarınız, öğrenirken eğlenecekler. Bu da kişisel gelişimleri adına oldukça iyi bir etken olacaktır. Sizlere bu yazımızda, ilk olarak, oyuncak bebek evi ürünlerinden bahsederek, modeller hakkında bilgiler vereceğiz.

Oyuncak bebek evi 3 katlı tasarımlar

Elbette ki yine farklı kat ve oda sayısına sahip ürünler bulabilecekleriniz arasında. 3 katlı ve toplamda 7 odaya sahip bir modelden bahsetmek gerekirse, modelin ön kısmı tamamen açık olurken, oda içinde yer alan mini mobilyalar ile birlikte ev düzenini çocuklarınız oluşturabilecektir. Toplamda 7 adet odası bulunan bu model de;

  • Yatak odası
  • Yemek odası
  • Salon
  • Tuvalet
  • Banyo
  • Oda 1
  • Oda 2

Olmak üzere düzenlenmiştir. Yine renk ve model seçenekleri oldukça fazladır. Yine bahsedilen oyuncak bebek evi modelinde, garaj ve bahçe özellikleri de bulunuyor. Açılır kapanır garaj kapağı ile biraz daha gerçeklik kazandırılmıştır. Bahçesinde bulunan çitlerde yine çocuklarınız için kendi alanlarda oynamasına izin verebilecek derecede.

oyuncak-bebek-evi

Klasik ama vazgeçilmez Oyuncak bebek evi ;

Oyuncak bebek yıllardır klasiklemiş fakat vazgeçilmez bir hediye olarak anılmaktadır. Bugün her kız çocuğunun oyuncak bir bebeği bulunmaktadır. Bu bebekler ve diğer tüm oyuncaklar için uzmanlar tarafından yapılan uyarılara bakılacak olursa belli başlı markaların ürettiği, kaliteli, garantili oyuncaklar satın almanızda fayda var. Oyuncak ayı ve bebeklere oyuncak bebek evinden ulaşmanız mümkün.

Çocuğunuza hijyenik oyun ortamı oluşturun;

                Son günlerde ailelerin büyük ilgi gösterdiği oyuncak barbie bebek evi çadırlarını kullanarak çocuğunuza hijyenik bir oyun ortamı hazırlayabilirsiniz. Dralon kumaştan üretilen bu çadırlar kir tutmaz toz toplamaz, kolay temizlenebilir. Farklı ebatlarda seçenekleri bulunmaktadır. Çocuğunuzun yaşına göre (3-11 yaş arası için uygundur) bir çadır bulmanız mümkün. Unutmayın; sevdiklerinizi peluş ayı ve oyuncak bebekler ile mutlu edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir