AYAKKABI DÜNYASI

By | 08 Nisan 2013

AYAKKABI DÜNYASININ HİT MODELLERİ

 

Ayakkabı dünyasında yer alan bütün ayakkabılar birbirinden değişiktir. En çok tutan modeller arasında; bayanların yazlık ayakkabıları, erkeklerde giyilebilecek rahat ayakkabılar ve bebek ayakkabılarıdır. Bu hit modeller mevsim geçişlerinde, en yüksek seviyelerde satış halinde olur. Fakat çoğalan istekler ile birlikte; her kategorimiz hit olmaya başlamıştır. Bu seviyeye ulaşmamızın nedeni; müşterilerimizi memnuniyetidir.

Ayakkabı Dünyasında hit olan modeller; renkleriyle de dikkat çekerler. Renkleri canlı ve iç ısıtıcı olan renkler daha fazla tercih edilir. Ayakkabılarda klasik renkler çok tercih edilmiyor. Bunun nedeni insanların daha canlı gözükmek istemesidir. İşte bu düşüncelerden yola çıkarak; Ayakkabı Dünyası değişik renklerde ayakkabılar sunmaya başlamıştır. Çok hit olan ayakkabılardan biride dantel kaplı ayakkabılardır.

Modada her alanda görülen dantel detaylar; Ayakkabı Dünyasının ayakkabılarında da son derece gözde modellerden biri olmuştur. Erkeklerin tercih ettiği kösele ayakkabılar yerine spor ve şık modeller daha çok hit almakta. Ayakkabı dünyası bütün ayakkabıları ile hit düzeyde olabilecek, bir sanal mağazadır. Öne çıkan modeller yukarıda saydığımız ve en fazla tercih edilen modellerindendir.
R01400001024_11_org

R01400150610_1_org

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir