Ateş ve Su Oyunu

By | 04 Nisan 2012

Ateş ve Su

Çoçuklar için en ideal oyundur. Çoçuklar oyunu oynarken çok eğlenecekler ve güzel vakitler geçireceklerdir. Boş vakitlerde oynanması gereken en güzel oyunlardan biridir. Bu oyunu oynayan herkes, zevk alarak oynamıştır.

Ateş ve su oyunu oynarken yapılan hareketlerin aynısını bu oyunda da yapmaya çalışacağız. Yani kısacası bu oyun, sizlere basit gelecektir. önceden oynadığınız oyunlara benzer özellik gösterecektir. Oyunu oynarken de, yapılan güzel ve değişik efektlerden haz duyacaksınız. Bu da sizin bu oyunu oynama sebeplerinden biri olacaktır. Zaten bir kere başladığınızda, oyunu bırakamayacak duruma geleceksiniz. Oyunumuzda süper bir tane kahramanımız vardır. Bu kahraman ile güzel vakitler geçireceğinize emin olun. Çünkü, o tam bir dost gibidir. Hayatta bulamadığınız dostlukları bu kahraman ile yaşayabilirsiniz.

Bu kahraman sizlere, güzel bir dost olmayı, yardımsever olmayı, zor anlarınızda sabırlı olup o anı başarıyla aşmanızı gösterecektir. Bu sayede gerçek hayatta da bunları yapabilirsiniz. Bu da sizin, hayatta başarılı olmanızı sağlayacaktır. Zaten başarılı olmanın en önemli yolu, sabır ve inançtır. Böyle olduğunuz sürece, yapamayacağınız bir iş olduğunu düşünmüyorum. Herşey sabır ve inançtan ibarettir. Ateş ve su oyunlarındaki oyunlardan birçok değişik isimli kahramanlar olduğu gibi, bizim kahramanımızın ismi de güzel ve değişiktir. Bu kahramanımızı sizlerle tanıştırmak istiyorum.
İşte büyük kahramanımız Whooly. Whooly ile neler yapabilirsiniz, bunları anlatalım. Whooly için demiştik güzel ve sağlam bir dost diye, en önemli özelliği budur. Sizi hiç yanlız bırakmaz. Hatırlarsınız belki, boyama oyunlarında da buna benzer bir kahraman vardı. Onunla da balon topluyorduk. İşte bu oyunda da Whooly ile yıldızlar toplayacağız. Topladığımız yıldızlar, bizim için bir şans meleği olacaktır. Her an yanımızdadırlar. Hiç ayrılmazlar. Oyunu oynamak basit bir iştir. Sıkılmadan oynayacağınız bu oyunda, yön tuşlarını kullanarak Whooly’i hareket ettireceksiniz. Sağ tuş ile ileri, sol tuş ile geri gitmesini sağlayacaksınız. Whooly’nin önüne çıkan engelleri aşması içinde, space tuşuna basmanız yeterlidir. Bütün yıldızları, topladığınız takdirde oyunun sonunda bir kapı çıkacaktır. Oraya gidip yukarı tuşuna basarak üst bölüme geçebilirsiniz.

 

kaynak: http://www.atesvesu.gen.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir