ATAŞEHİR HALI YIKAMA

By | 21 Şubat 2012

Halı yıkama’da pakev müşterilerine yeni kampanyalarını duyurmaya devam deriyor.

Pakev halı yıkama da en cazip fiyat seçeneklerini sunarken yeni kampanyaları ile de göz dolduran firmadır. Halı yıkama da bir yeni kampanya daha sizlerle 75 tl üzeri halı yıkama siparişi verene 1 adet halı yıkama ücretsiz olarak sunuyoruz. Nasıl mı ? 75 tl tutarında bir halı yıkama siparişi vermeniz durumunuzda bir başka halınızı ücretsiz olarak yıkıyoruz. Boyu metrekaresine bakmadan ücret almadan diğer halılarınız ile yıkayıp evinize teslim ediyoruz.

Bilindiği gibi pakev zaman zaman böyle kampanyaları devamlı yapmakta olup yaz aylarında artan yoğun çalışma ortamında bile sizlere en iyi kampanya seçeneklerini duyurmaya devam ediyoruz. Kış kampanyamız sona ermeden hemen pakev ataşehir halı yıkamayı arayın ve kampanyadan sizde faydalanın bize web sitemizden veya 0216 443 10 04 telefon numaramızı arayarak hemen siparişinizi verebilirsiniz.

Bu kampanyamız sadece İstanbul Anadolu yakası sınırları içerisinde olan müşterilerimiz için geçerlidir. Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız. Firmamızı arayıp gerekli tüm bilgi ve koşulları öğrenebilirsiniz. Pakev ümraniye halı yıkama temiz ve sağlıklı günler diler.

Category: Genel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir