Antibakteriyel Kapı Contaları Ve Derin Dondurucu

By | 16 Aralık 2012

Antibakteriyel Kapı Contaları Ve Derin Dondurucu

Evinizde kullanacağınız derin dondurucu modellerinin gümüş ya da beyaz renkli olmasını istiyorsanız Beko kalitesini tercih edebilirsiniz. İsteklerinizi en iyi şekilde karşılayabilecek bir derin dondurucu kullanırsanız gıdalarınızı ilk günkü tazeliğinde saklayabilirsiniz. Gıdalarınızı tazeliğinin ve tadının bozulmadan uzun süre saklanmasını istiyorsanız derin dondurucu kullanmanız uygundur. İsteklerinizi karşılayabilecek özelliklere sahip dondurucu modelleri standart ölçülerde olabileceği gibi iç hazne genişliği yani hacim (lt- kg) olarak değişkenlik de gösterebilir.

http://www.beko.com.tr/UPLOAD/PRODUCT/Thumb/31452_25262_BEKO-BK-3104-A–CFS_large.jpg

Alternatif Renkler Ve Derin Dondurucu

Mutfağınızda derin dondurucu kullanabilmeniz için yeterli bir alanın olmamasını dert etmeyeceğiniz bu ürünü evinizin herhangi bir yerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. paslanmaz bir kaplaması olmasının yanı sıra antibakteriyel conta kullanılarak her zaman sağlıklı ortamda, hijyenik bir ortamda gıdaların saklanmasını, korumasını da sağlıyor. Beko derin dondurucu modelleri yatay ürün tipindedir. Enerji sınıfı A +, soğutucu gaz R600a, İklim sınıfı SN-T, mekanik kontrol sistemi vardır, enerji sarfiyatı – günlük (kWh / 24 saat) 0,463’tür (bu sarfiyat modeller arasında değişim gösterebilir), dondurma kapasitesi (kg / 24 saat) 15, sıcaklık yükselme süresi (saat) 67, ses seviyesi (dBA) 38’dir. Derin dondurucu modellerinin ölçüleri şu şekildedir; Yükseklik – Ambalajsız (cm): 86, Genişlik – Ambalajsız (cm): 53,7, Derinlik – Ambalajsız (cm): 61 olarak belirlenmiştir. Alternatif olarak ölçülerde değişkenlik olabilir.

Toplam brüt hacim 103 tl olan derin dondurucu modelleri ile en güzel şekilde gıdalarınızı saklayabilirsiniz. Gıdalarınızı uzun süre saklamanın vermiş olduğu keyif ile elinizin altında hazır yiyeceklerinizin olması içinizi rahatlatacaktır. Ürün ile ilgili detaylı bilgiler edinmek istiyorsanız http://www.beko.com.tr/derin-dondurucu.html adresini ziyaret edebilirsiniz. Adres üzerinden ürün fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Gümüş ve beyaz renkli derin dondurucu evinizde estetik tasarım havaları estiriyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir