‘Anonymous Arap’ siber saldırılara İsrail’i vurdu

By | 14 Nisan 2013

İsrail karşıtı hackerlar siber saldırılara Pazar başlattı kaç İsrailli devlet sitelerini çökmesine çıktı, ama İsrailli hackerlar da kendi zaferini ilan etti.
“OpIsrael” siber saldırılara terfi kendisi web sitesi hacklenmiş oldu. Bunun yerine İsrail karşıtı mesajları, o, “Hatikvah.” İsrail’in ulusal marşı çalıyordu
Arap bir YouTube video söyledi kendisini Anonim olarak adlandıran bir grup kendi Cyberattack planı üç aşamada gelirdi geçtiğimiz hafta yayınlanmıştır.
“Adım biri bu mesajın yayımlanmasından sonra başlatılacak ve sistematik Internet Siyonist varlığın çıkarmadan oluşacaktır,” konuşmacı Arapça söyledi.Video okumak için görünen bir maskeli kişi gösterir.
“Adım iki, biz gelecek planları keşfetmek ve tüm dünyaya insanlığa karşı suçlar gösterecektir,” hoparlör dedi. “” Ve adım üç, size de Anonim bir hediye olarak bu bir düşünün. ”
Bu sonuca varıyordu: “Biz Anonim vardır Biz kalabalıktır Biz affetmem bizi bekliyorlar….”
İsrail Knesset ve seçimler ajans için web Pazar devre olduğu ortaya çıktı.
Yitzhak Ben Yisrael, İsrail Ulusal Siber Müdürlüğü başkanı, İsrail Radyosu ile bir röportaj Pazar siber saldırılara etkilerini küçümsedi.
“Gibi bugüne kadar hiçbir gerçek hasar olmuştur ve hackerlar hayati altyapılara zarar araçları yok yukarı, beklenen,” İsrail’deki dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir