Anahtar anket arefesinde kaos

By | 29 Nisan 2013

Sadece gün o muhteşem gelişmeler yapmak için beklenen çok önemli yerel seçimler öncesinde bir politika boşluğu doldurmak için mücadele olarak Ukip önemli figürleri arasında sızan e-postaları bir dizi partinin kalbinde büyüyen kaos ortaya koymaktadır.

Bir e-posta olarak, üst düzey bir parti rakam AB karşıtı parti lideri “gütme kedi” gibi olduğunu iddia ediyor. Ukip lideri Nigel Farage partisinin sakatlayıcı iç satır öfke gibi güvenilir politikalar, olmayan bir on yıl karşı karşıya olduğunu uyarılır ve parti sağ eğilimli think tank’lerin gelen strateji-raftan satın düşünmelisiniz önerilmektedir.

Parti politikalar geliştirmek için ise üst düzey mensupları “kendi hobi-atları kapalı olsun” gerekir, Farage Stuart Wheeler, partinin saymanı ve Godfrey Bloom, önde gelen Ukip MEP gelen bomba e-postalarda anlatılır.

Geçen Perşembe günü yazılı bir umutsuz Bloom, uyarıyor: “Benim deneyim şimdiye kadar en kısa sürede fazla iki kişi bir odada devam almak gibi tamamen durur olmasıdır biz kendi uzmanları var yerlerde bile, onlar katılmıyorum..” Bloom partinin artık günün önemli konularda parti pozisyonlara oluşturulması ile “tekerleği yeniden icat” çalışırken yerine bazı güven kazandırmak için think tank’lerin gelen “raftan” poliçesi satın düşünmelisiniz göstermektedir.

Wheeler, aynı zamanda Ukip bağış için sınır dışı edilmeden önce 2001 yılında £ 5.5m Muhafazakarlar verdiği eski bir Tory verici, yanıt verir: “Ben bazı insanların hobi-atları kurtulmak gerekir kuvvetle daha anlaşamadı.”

Ukip Perşembe günkü yerel seçimlerde görülmemiş 1.217 aday tarla hazırlanırken partinin iç krizin ayrıntıları bugün ortaya çıkar. Parti meclis ama Downing Street korkular çok sayıda birçok koltuklarda zafer Muhafazakarlar mahrum ve David Cameron’ın liderlik için büyük sorun neden olacaktır dönmek pek mümkün değildir.

Güçlü anti-Avrupa Birliği mesaj ve göç konusunda radikal bir çağrısı ile birlikte, Ukip yeşil kuşak geliştirme, rüzgar çiftlikleri ve ikinci bir yüksek hızlı tren hattı için muhalefet de dahil olmak üzere, Muhafazakarlar kararsız hitap muhtemel konularda yoğun kampanya yürütüyor. Bu hoşnutsuz Çalışma ve Liberal Demokrat seçmenler de dahil olmak üzere, en geniş kitleye hitap çalışır Ancak, partinin manifestosu ayrıntıları belirsiz.

Gözlemci sızan e-postalar partinin kendi siyasi farklı destek lütfen çalışır gibi bir manifesto oluşturmak için ne kadar güçsüz göstermektedir. Bloom büyüdükçe partinin politikaları “doğal olarak daha fazla inceleme altında geliyor” diyor, ama politika çizgileri üzerinde anlaşmaya üyelerinin yetersizlik Farage uyarır.

Ayrıca parti vergi ve ekonomi üzerinde ne derse desin “alay etti veya kınamış olmak” olacağını şikayet Bloom, yazar: “Ukip cazibesi ve hayal kırıklığı biz vergi uzmanları, ressamlar ve tüm bilmek dekoratörler olarak kendilerini fantezi doktor var olan stratejik savunma sorunları ve … millet için en karmaşık siyasi çözümler anlamak emekli diş hekimi hakkında.

“Biz onları formüle bir neo-Bizans yaklaşımın benimsenmesi halinde Sitemiz 10 yıldır orada hiç politikaları olacaktır. Bu, bazı oldukça üst düzey üyeleri istikrarlı onların hobi-atları zorunda olacak demektir.”

Eski mali ekonomist de Maastricht anlaşmaya tepki olarak 1993 yılında kurulan partinin eski yiğitlerini, ve o korkular diğer “ana parti bagaj” arasında “politik doğruluk” sunuyoruz yeni üyeleri arasında bir bölünme ortaya koymaktadır. Ukip üyelik şimdi 25.500 aşan, bir ay 1.000 ekstra üyeleri toplayıp olduğu söyleniyor. Bloom yazıyor: “Bir yıl içinde bu Ukip biz asker var daha fazla askeri ve deniz uzmanlar vardır görünür için savunma kağıt üzerinde çalışmış olanların Bunların çoğu birbirleri ile aynı fikirde değilim Bu kedi gütme gibi Ayrıca yeni çekmektedir… ana parti ‘bagaj’ getirmek üyeleri. Odak grupları, kotalar, hatta siyasi doğruluğu.

“Biz takip ederek bugün nerede alamadım. Bu siren sesleri dinleme dikkatli olun, ama lider gerekir.”

Bloom o iki serbest piyasa think tank’lerin, Ekonomik İşler Enstitüsü, ve olan politikaları o “bizim kendi küçük hükümet, düşük vergi, özgürlükçü konuma yakın olan raftan satın alma” göstermektedir Civitas, ile görüşmelerde olmuştur iddia ediyor.

Partisinin “ana konu üzerinde ciddi makale yazmak için kaynak yok” bu e-postalarda itiraf Ukip MEP, ekliyor: “Nigel ise, ya da aslında ‘frontbench’ sözcüleri herhangi bir refah ya da vergi söz, ciro bu kurumların genellikle kılıç çapraz kiminle küçümseyen sol kanat görüşmeci tür gelen çok güçlü bir kalkandır.

Evet çalışır “demek mümkün olan, bir ‘Paxman’ ile bir düşman (oh evet olacaktır) röportajda Nigel hayal”, politikamız tamamen incelenmesi ve tarafından onaylanmıştır “doldurmak boş, Civitas, IEA, IOD, BMA, RCN vb .. ”

Bildirildi yatırım bankacılığı bir £ 90m servet yaptı Wheeler, o Bloom’un puan “büyük bir” kabul eder, ancak partinin “politikaları Ukip politikaları olmalı” diye ekler yazıyor. Açıkçası biz sadece biz X, Y ve Z IEA katılıyorum, bizim koşullarıdır ne sorulduğunda, demek, ve A, B ve C Civitas ile kabul edemez “, ve diğerleri gibi diğer bazı thinktank: ekliyor ”

Parti sözcüsü şunları söyledi: “Ne görüyorsanız politika geliştirme ile ilgili tartışmalar olan Bay Bloom işler hızla halletmek istiyorum, Bay Wheeler bu görüş birliği sağlamak istiyorum..

“Bu sadece sonunda biz nedeniyle tartışma olmadan başka türlü olabilir daha çok daha iyi bir politika platformu üretecek yaratıcı gerilim görüntüler.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir