Abba Müzesi Açıldı

By | 07 Mayıs 2013

İsveçli pop grubu Abba adanmış yeni bir müze Stockholm kapılarını açmaktır.

Eski üyesi Bjorn Ulvaeus tarafından desteklenen müze, grubun gösterişli sahne kostümleri, alet ve diğer hatıra bazı özellikleri.

Ziyaretçiler ayrıca grubun yaşam boyutu hologramlar yanında Abba şarkıları birlikte şarkı mümkün olacak.

Ancak, Sayın Ulvaeus grup durum için bir birleşme sahne olabilir söylentiler scotched.

“Müzede tekrar bizi birlikte görmek olabilir. Ben hiç alabilir en yakın olduğunu düşünüyorum Yani,” Bay Ulvaeus Pazartesi günü müzede söyledi.

Müze ziyaretçilerin hamle uygulama için, bu grubun “beşinci” üye olmak için seçmelere bir alanı 1970’lerde disko dans pistine sahip ve Varış albüm kapağı özellikli ünlü helikopter içinde oturmak için bir fırsat sunuyor.

Bay Ulvaeus önce hala hayatta iken bir müze parçası olma fikri hakkında şüpheci olmuştu ve kalıcı bir sergi açmak için bir önceki plan 2008 yılında başarısız oldu.

Eski grup üyesi Bjorn Ulvaeus ağır yeni müze için hazırlıklar yer almıştır
Ancak, yeni müze grubun tam desteği vardır. Bay Ulvaeus son hazırlıklarını ile ilgili 50 bazı personelin günlük yönde teklif etti.

“Hepimiz fikir tarafından kazandı,” Sayın Ulvaeus dedi.

Müzede diğer sergiler arasında grubun 1960 ve şarkı yazmak için kullanılan Viggso adasında bir yazlık bir dinlenme bir araya geldi nasıl belgeleyen bir oda vardır.

Müzede Ayrıca Fame bir İsveç Music Hall ve İsveç popüler müzik tarihinin anlatan bir sergi içerir.

Abba yaklaşık 400 milyon dünya çapında albümleri ve hit içeren bir film sattık, Mamma Mia!, Tüm zamanların en başarılı müzikal film. Yaklaşık 50 milyon kişi, üretim aşamasına sürümü gördük.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir